Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare instalatii termice, instalatii sanitare, electrice , curenti slabi, centrale termice, retele termice. Proiectul va contine piese scrise compuse din memorii tehnice, breviare de calcul, liste de cantitati si caiete de sarcini, piese desenate. Pretul se va stabili in functie de suprafetele interioare pentru instalatii interioare, centrale termice si lungimea traseelor.
- Număr anunț
- DA28704916
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUPERCENII NOI (CUI 5001880)
- Furnizor / câștigător
- ENNACOMINSTAL SRL (CUI 14179250)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.