Atribuită Cumpărare directă

Dulap A827-1200 LEI - 2 buc Suport televizor-900 lei - 1 buc Birou A827-600 lei - 1 buc

Număr anunț
DA28854344
Autoritate contractantă
Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
Furnizor / câștigător
ZARMOB 2018 S.R.L. (CUI 40131226)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat