Atribuită
Cumpărare directă
Dulap inalt / vitrină depozitare sticlarie / consumabile. Dimensiuni 960x400x1750 mm. Dulap de tip vitrina pentru instrumente, baza dulapului este confectionata din inox. Restul dulapului este confectionat din metal vopsit in camp electrostatic. In parte superioara are doua usi din sticla si trei rafturi ajustabile pe inaltime, iar in partea de jos are doua usi metalice, toate prevazute cu incuietoare. Termen de garanţie minim 12 luni.Termen de livrare 30 zile.
- Număr anunț
- DA28774925
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- BENEFIC STAR MED SRL (CUI 37452501)
- Cod CPV
- 39180000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.277 RON
- Valoare atribuită
- 9.277 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.