Atribuită Cumpărare directă

Cutie 20 x pachete hartie Z alba, 150 foi/pachet, 2 straturi, Set 50 buc masti medicale II R SUSINO

Număr anunț
DA28748379
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRONEASA (CUI 17130480)
Furnizor / câștigător
WELL PROFESIONAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42172516)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.590 RON
Valoare atribuită
1.590 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.590 RON

din 1.590 RON estimat