Atribuită Cumpărare directă

50 litri sapun lichid 40 odorizante toaleta 15 litri dezinfectant maini cu aviz 20 pachete hartie Z 4000 masti chirurgicale

Număr anunț
DA28748269
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BUCIUMI (CUI 29190760)
Furnizor / câștigător
WELL PROFESIONAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42172516)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.193 RON
Valoare atribuită
3.193 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.193 RON

din 3.193 RON estimat