Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii pentru prevenire infiltratii la fundatie cladire pavilion K

Număr anunț
DA28838890
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
ALPIN UTIL TEAM SRL (CUI 23325397)
Cod CPV
45320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.039 RON
Valoare atribuită
10.039 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.039 RON

din 10.039 RON estimat