Atribuită
Cumpărare directă
Consiliul Județean Maramureș dorește achiziționarea de servicii de editare fotografie care constau în:Editare fotografii, adaptate pentru orice tip de eveniment la care participă Consiliul Județean Maramureș;Pregătire fotografii de promovare pentru diferite destinații. Se asigură fotografii pentru materiale de print cele mai potrivite (banere, afișe, etc), în format digital (tiff, jpeg, etc); Pregătire albume foto tematice. Se asigură fotografii în format electronic, care oferă o înaltă calitate tehnică, pentru a genera vizibilitate pentru diverse arii de interes (albume de promovare, situație lucrări proiecte, calendare, felicitări, diverse tipărituri, etc);Încărcare fotografii pe platforma de conținut foto Cloud a CJMM. Fotografiile încărcate în Cloud-ul achizitorului nu vor putea fi furnizate către terțe persoane decât cu acordul scris al benefiarului, acestea fiind proprietatea Beneficiarului. Prin acceptarea achiziției în SEAP, vă asumați menținerea tarifului pe tot parcursul perioadei contractuale, clauzele contractuale atașate și faptul că nu vă aflați în conflict de interese cu persoanele ce dețin funcții de decizie în cadrul autorității contractante, JUDEȚUL MARAMUREȘ, așa cum este prevăzut la art. 59-60 din Legea 98/2016, privind achizițiile publice, conform listei atașate
- Număr anunț
- DA28832560
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- BELA ȘTEFAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 44442721)
- Cod CPV
- 79961000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.000 RON
- Valoare atribuită
- 11.000 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.