Atribuită Cumpărare directă

REABILITARE ŞI MODERNIZARE CABINETE MEDICALE, STOMATOLOGIE CU LOCUINTA DE SERVICIU SI AMENAJARI EXTERIOARE ÎN COMUNA LUNCA DE JOS, JUD. HARGHITA - Releveu constructie existenta - Expertiza tehnica pentru constructie existenta - Proiect pentru reabilitarea constructiei existente sau proiect DTAD- conform expertizei tehnice - Studiu de fezabilitate- construire/ amenajare cabinete medicale, stomatologie cu locuinte de serviciu + amenajarea terenului exterior aferent . Studiul de fezabilitate va cuprinde următoarele : Ridicare topografica - Studiu geotehnic -Documentatie pentru obtinerea Certificatului de urbanism , documentaţia tehnică pentru obţinere avize/ acorduri iniţiale , studiu de fezabilitate - verificat pentru cerinţe necesare , conform legislaţiei în vigoare 50/1991*10/1995 actualizat .

Număr anunț
DA28751316
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA DE JOS (CUI 4246211)
Furnizor / câștigător
Vari- Ferenczy Kincso Birou Individual de Arhitectura (CUI 32733174)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat