Atribuită Cumpărare directă

Servicii de sterilizare si crotaliere caini fara stapan -orasul Titu, conform prevederi contractuale

Număr anunț
DA28734738
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Furnizor / câștigător
HOPE FOR ANIMALS S.R.L. (CUI 42012043)
Cod CPV
85200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat