Atribuită Cumpărare directă

Servicii de organizare eveniment , conform cu oferta, constand in organizarea si coordonarea spectacolelor de muzica rock, care vor avea loc incepand cu ora 19.00 in perioada 10-11.09.2021, la Port Arthur in Municipiul Arad, in cadrul actiunii „Rock Maris” in perioada 10-11.09.2021.

Număr anunț
DA28677457
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
PRIER MUSIC PRODUCTION SRL (CUI 21453039)
Cod CPV
79952100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
90.000 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.000 RON

din 90.000 RON estimat