Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii si refacere 5 podete, ziduri de sprijin in amonte si in aval, decolmatare albie parau

Număr anunț
DA28794403
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4777132)
Furnizor / câștigător
DORIPESCO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 30594690)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175.316 RON
Valoare atribuită
175.316 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175.316 RON

din 175.316 RON estimat