Atribuită Cumpărare directă

Furnizare conform oferta 15 bucati - stalp octogonal 6m cu consola cu brat 1000mm.

Număr anunț
DA28697167
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ILUMINAT PUBLIC (CUI 37832144)
Furnizor / câștigător
ARMAX PREST S.R.L. (CUI 42822678)
Cod CPV
34928510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.955 RON
Valoare atribuită
29.955 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.955 RON

din 29.955 RON estimat