Atribuită
Cumpărare directă
Inchiriere de linii terestre de comunicatii fibra optica pentru 8 luni cu mentenanță inclusă în perioada 1.10.-31.05.2022, în Municipiul Galați și Brăila 6000 m * 8 luni = 48000 m, detalii in documentul atasat. (48* 9.00 lei / lună (/100m) metri liniari / 1 fir fibră optică neiluminată (dark fiber)/lunar = 432 lei/luna * 8 luni = 3456 lei
- Număr anunț
- DA28895527
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- COMETEINET TELECOM SRL (CUI 33643460)
- Cod CPV
- 64214400-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.456 RON
- Valoare atribuită
- 3.456 RON
- Data publicării
- 30.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.