Atribuită Cumpărare directă

Registre, cataloage, table magnetice, aparat de plastifiat si aparat de indosariat cu inele de plastic pentru Scoala Generala, nr.1 Tunari, judetul Ilfov, conform Solicitarii de oferta nr.9294 din 06.09.2021 si a Ofertei nr.9341 din 07.09.2021.

Număr anunț
DA28713685
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
ALCOR PRINTING CENTER SRL (CUI 37834773)
Cod CPV
30195900-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.410 RON
Valoare atribuită
9.410 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.410 RON

din 9.410 RON estimat