Atribuită
Cumpărare directă
Contract prestări servicii de proiectare DALI, D.T.A.C. + Documentație tehnică pentru organizarea execuției D.T.O.E.+ Proiect tehnic de execuție P.T .+ Detalii de execuție D.E. (inclusiv obținere avize/acorduri, autorizație de construire) verificarea proiectului de catre verificator atestat de MCIN domeniul /specializarea B si asistenta tehnica din partea proiectantului pe parcursul realizarii obiectivului de investitie : REABILITARE, RESTAURARE SI PUNERE IN VALOARE CLADIREA PRIMARIEI MUNICIPIULUI CAMPULUNG Servicii de proiectare specializata: întocmire studii de specialitate daca este cazul( hidrologice, fotogrametrice, arheologice istoric-arhitectural, studiu stratigrafic de parament , studiu biologic, si alte studii de specialitate ce se impun, studii solicitate de catre Ministerul Culturii(prin Comisia Nationala a Monumentelor Istorice) intocmire si obtinere avize conform certificat de urbanism nr 126/07.07.2021. pentru intervenții de restaurare și reabilitare a clădirii monument istoric Cladirea Prefecturii, azi Primaria din municipiul Campulung, situata pe str Negru Voda, nr. 127, inscrisa la pozitia 346 cu codul LMI :AG-II-m-B-13556. Autoritatea contractanta va pune la dispozitia prestatorului expertiza tehnica si studiul geotehnic. În obligația ofertantului câștigător intră și elaborarea documentațiilor pentru obținerea avizelor/acordurilor prevăzute prin certificatul de urbanism pentru faza (D.A.L.I.) contravaloarea acestora , fiind suportate de catre prestator
- Număr anunț
- DA28779022
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPULUNG (CUI 4122361)
- Furnizor / câștigător
- ARHIMOB NEW EXPERT SRL (CUI 36855590)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.