Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie MANOPERA pentru amenajarea, inclusiv imprejmuirea curtii cladirii primariei comuna Derna. Listele de cantitati sunt atasate prezentei achizitii. In situatia in care firma dvs. se incadreaza in valoarea nostra estimata, va solicitam ca pana la data de 15,09,2021 ora 16,00 sa depuneti oferta la sediul primariei si sa va atasati valoarea totala pe SEAP. Va rugam sa va asigurati ca oferta depusa la primarie sa fie inregistrata cu numar de intrare .
- Număr anunț
- DA28742662
- Autoritate contractantă
- COMUNA DERNA (CUI 5316498)
- Furnizor / câștigător
- TOPILLE CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41864365)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.350 RON
- Valoare atribuită
- 21.350 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.