Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si curatare spatii verzi Baza Sportiva Academia de sport, str. Plutelor nr. 1 (Cosirea mecanică a vegetației, Greblare și adunare resturilor vegetale, Încărcare și transport resturi vegetale) terenuri de fotbal, spatiul din jurul terenurilor de fotbal, suprafata verde din jurul cladirii principale, dig si spatii imprejurimi
- Număr anunț
- DA28819327
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Targu Mures – Marosvasarhelyi Varosi Sportklub (CUI 39506110)
- Furnizor / câștigător
- BOLDIKI&ZSARIKI S.R.L. (CUI 44338845)
- Cod CPV
- 77310000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.555 RON
- Valoare atribuită
- 9.555 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.