Atribuită Cumpărare directă

Achiziția de obiecte de inventar și materiale consumabile-scule electrice și accesorii, conform anuntului de publicitate ADV1236812 din 06.09.2021.

Număr anunț
DA28888869
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.990 RON
Valoare atribuită
5.990 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.990 RON

din 5.990 RON estimat