Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale conform ADV1240314/21.09.2021 si oferta: CLEMA METAL NR.4 20MM(100 buc/cutie) BUC 100 DISC TAIERE 125X1X22.2X49 BUC 2 DIBLU CUI METALIC POLIPROPILENA 6X60 50 SET 4 DIBLU RAPID Y 8X80MM 25BUC/PG PUN 2 SUR AFR CAP BOM 7540N 3,5X16ZA PH2 1140G BUC 100

Număr anunț
DA28866580
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44111000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74 RON
Valoare atribuită
74 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74 RON

din 74 RON estimat