Atribuită
Cumpărare directă
10508064 - Corp de iluminat RSTR N 2x36W NT-EVG Miledo Kanlux 31044 Usor de integrat in ideea de amenajare a spatiului, corpul de iluminat Miledo, RSTR 236 NT-EVG cu balast electronic este un produs cu un design simplu, cu carcasa din otel. Produsul ofera o lumina alb-neutra, potrivita mai ales birourilor, zonelor de calculatoare sau salilor de sedinta. Are o putere de 2x36W si este incadrat in clasa I de eficienta energetica. Se foloseste pentru lampile fluorescente liniare si prezinta un reflector oglindat. Produsul nu include surse de iluminat. Utilizare: birouri sali de conferinta pasaje sali de calculatoare Avantaje: usor de montat, direct pe tencuiala design clasic lumina difuza, confortabila rezistent la praf gradul de protectie: IP65 pornire imediata, fara palpaire rezistent la UV. Specificatii tehnice: Brand: Kanlux Gama: Miledo Putere: 2x36W Tip montaj: fixare pe tencuiala Eficienta energetica: clasa I Model: RSTR N Clasa de protectie: IP65 Numar surse de iluminat: 2 Dimensiuni: 1209x298 mm
- Număr anunț
- DA28729780
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65 RON
- Valoare atribuită
- 65 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.