Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie automatizare Statie Pompare Apa compusa din: - sursa alimentare; intrare 100-240Vca; iesire 24Vcc/0.75A - unitate de baza AL2; alimentare 24Vcc, 8 intrari 24Vcc, 6 iesiri releu 8A; - modul extensie AL2; 2 iesiri analogice curent sau tensiune, rezolutie pe 12 biti; - siguranta automata, Icu=10kA; 3P, curent nominal 63A, 230/400vca; - convertizor frecventa; Pn= 15/15kW, In=31/29A regim suprasarcina SLD/LD; Uin=3x380-500V 50/60 Hz; Uout=3x (0-Uin)V 0.2-590 Hz - reparatie, montare si punere in functiune; - training cu utilizatorii pentru a fi respectate procedurile de lucru si functionare in parametrii optimi.
- Număr anunț
- DA28827176
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- SECURITY SERVICE INSTALL S.R.L. (CUI 40634295)
- Cod CPV
- 48921000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.400 RON
- Valoare atribuită
- 19.400 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.