Atribuită
Cumpărare directă
Hidroizolatii si termoizolatii cu spuma rigida de poliuretan in trei straturi, acoperite cu vopsea poliuretanica. Prin acest procedeu se rezolva atat hidroizolatia cat si termoizolatia structurii acoperite. MODIFICARE SOLUTIE CONSTRUCTIVA DE PRELUARE A APEI DE PE ACOPERISUL SALII DE SPORT PRIN SCOATEREA JGHEBURILOR IN EXTERIOR SI ALTE REPARATII.
- Număr anunț
- DA28807337
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NANU MUSCEL (CUI 29347858)
- Furnizor / câștigător
- S.B.S. (CUI 154751)
- Cod CPV
- 45261310-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102.400 RON
- Valoare atribuită
- 102.400 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.