Atribuită Cumpărare directă

Serviciile se vor presta de catre 2 agenti de curatenie, 8 ore pe zi, de luni pana vineri, cu exceptia zilelor de sarbatoare legala, incepand cu data de 13.09.2021 si pana la 31.12.2021.

Număr anunț
DA28734135
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.170 "GEO BOGZA (CUI 20799850)
Furnizor / câștigător
MIHTEO ICS S.R.L. (CUI 41040819)
Cod CPV
90919300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat