Atribuită Cumpărare directă

Asigurare casco pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului pentru : 1 autovehicul , jud. Hunedoara, marca DACIA, tip LOGAN STEPWAY, 999 cm, 74 kw, 1600 Kg. Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: luna SEPTEMBRIE 2021. Prima de asigurare 1997 lei.

Număr anunț
DA28684978
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
ROM INSURANCE BROKER (CUI 26121057)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.997 RON
Valoare atribuită
1.997 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.997 RON

din 1.997 RON estimat