Atribuită
Cumpărare directă
DISTRUGE CORONAVIRUSUL în 30 sec.! Șervețele impregnate cu soluție alcoolică pentru dezinfecția rapidă, prin ștergere a mobilierului, tastaturilor și a altor periferice, precum și a display-urilor electronice (monitoare, tablete, telefoane mobile, etc), cât și a tuturor dispozitivelor și echipamentelor medicale rezistente la alcool. Datorita dimensiunilor mari (20x22cm) și a tehnologiei de impregnare, un singur șervețel este suficient pentru dezinfecția a 1,5m2. Descosept Sensitive Wipes este testat conform următoarelor standarde de eficacitate antimicrobiană: Bactericid: EN 13727, EN 1276, EN 16615; Levuricid (Candida albicans): EN 13624, EN 1650, EN 16615; Micobactericid: EN 14348; Virucid (incl. HIV, HVB, HCV și coronavirus): EN 14476. Domeniu de utilizare: Spitale și clinici, Ambulanțe, Stomatologie, Medicină veterinară, Cosmetică, HoReCa, Școli și grădinițe, Companii și instituții. Aviz biocid Ministerul Sănătății: 4460BIO/02/12.24 cu indicație de utilizare în unitățile sanitare. Producător: Dr. Schumacher - Germania.
- Număr anunț
- DA28851862
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.241 RON
- Valoare atribuită
- 4.241 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.