Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii artistice eveniment Ziua Cepei, loc Mihai Viteazu, Jud Cluj. Interpretari artistice eveniment Ziua Cepei, pe durata a 15 minute, solista de muzica populara Crina Prata. Evenimentul va avea loc pe scena de la Str Morii, Loc Mihai Viteazu, jud. Cluj. in data de 02.10.2021.
- Număr anunț
- DA28893097
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
- Furnizor / câștigător
- ALECSIA BUSINESS SRL (CUI 16837408)
- Cod CPV
- 92312000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 30.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.