Atribuită Cumpărare directă

FAIRY SENSITIVE 5L BUC 6,000 31,14 CIF LICHID REGULAR 500ML BUC 15,000 5,96 MR.PROPER OCEAN 5L BUC 3,000 29,95 DOMEST.DEZ.PINE FR.750ML BUC 15,000 6,19 IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE 1L BUC 15,000 13,28 IGIENOL MULT.MAR V.DEZ.750ML BUC 15,000 11,49 ARIEL LIQ.MOUNT SPRING 4,4L BUC 5,000 79,92 ACE BLEACH REGULAR 2L BUC 5,000 7,16 FAIRY DET.VASE AUTO PLAT.66BUC BUC 2,000 81,58 CIF SPRAY BAIE 500ML BUC 7,000 11,89 CIF SPRAY MULTIPURPOSE 500ML BUC 12,000 11,89 CLIN PINK PISTOL 500ML BUC 10,000 5,98 SANO F.PLUS ARAGAZ750ML BUC 2,000 15,08 FINO LAV.MULTIFUNCT3BUC BUC 30,000 5,40 FINO BURETI BUCATARIE 5BUC BUC 10,000 3,78 OTI SPALATOR SPIRALAT INOX BUC 30,000 2,17 AMBULEX MAN.LATEX L 100BU BUC 5,000 57,55 AMBULEX MAN.LATEX M 100BU BUC 3,000 57,55 AMBULEX MAN.LATEX S 100BUC BUC 2,000 57,55 JUART.FILEU CU CLIP 100BUC BUC 200,000 0,28 ENIGMA FOLIE ALIM. 300M BUC 2,000 33,20 ALUFIX SACI MENAJ 240L 10BUC BUC 50,000 26,89 FINO SAC GUNOI EASY 35L30BUC. BUC 50,000 7,34 EPACK PUNGI ALIM 2L/2KG 100BUC BUC 8,000 4,35 FRISBI PROS.HARTIE 100M PROMO BUC 2,000 27,85 CLINEO CARE SV.ANTIB.70+15BUC BUC 37,000 13,14 CLINEO JUN.SV.ANTIBACT.70+15BU BUC 13,000 13,15 KLINTENSIV GEL DEZINF.1L BUC 4,000 81,33 TPS REZ. MOP BUMB.MAR.XL 220G BUC 12,000 4,33 JASOL PAST.DEZINF.145BUC BUC 2,000 37,06

Număr anunț
DA28667192
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 20 (CUI 29150308)
Furnizor / câștigător
HB & K S.R.L. (CUI 17328020)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.618 RON
Valoare atribuită
5.618 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.618 RON

din 5.618 RON estimat