Atribuită Cumpărare directă

Reparatii imbracaminte bituminoasa S=1200mp, prin stropiri succesive, pe strazi in localitaea Voiteg, conform caietului de sarcini ale beneficiarului.

Număr anunț
DA28763689
Autoritate contractantă
COMUNA VOITEG (PRIMARIA COMUNEI VOITEG) (CUI 2516033)
Furnizor / câștigător
CRIVEST WASH&SERVICE (CUI 31800070)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.336 RON
Valoare atribuită
40.336 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.336 RON

din 40.336 RON estimat