Atribuită Cumpărare directă

-dimensiuni husa textila elastica printata: 400/224 cm -sistem de expunere backwall -fermoar de inchidere in partea inferioara -realizarea graficii si pregatirea layoutului pentru imprimare

Număr anunț
DA28820977
Autoritate contractantă
Ministerul Cercetarii, Inovarii si Digitalizarii (CUI 43516588)
Furnizor / câștigător
THE AD.COMP. DIVIZIA DE PUBLICITATE S.R.L. (CUI 28330254)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.640 RON
Valoare atribuită
3.640 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.640 RON

din 3.640 RON estimat