Atribuită Cumpărare directă

Lucrarile de reparatie si zugraveli scoala vor fi executate conform ofertei tehnice si financiare prezentate

Număr anunț
DA28687572
Autoritate contractantă
Grup Scolar "Simion Leonescu" Luncavita (CUI 28644486)
Furnizor / câștigător
ALMARINA EDIFICIO S.R.L. (CUI 43401693)
Cod CPV
45453100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
04.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat