Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de informare si publicitate pentru obiectivul de investitie "INFIINTARE CENTRU DE ZI PENTRU PERSOANE VARSTNICE IN COMUNA CORNESTI

Număr anunț
DA28745055
Autoritate contractantă
COMUNA CORNESTI (PRIMARIA) (CUI 4402744)
Furnizor / câștigător
WOW DEVELOPMENT SRL (CUI 34450484)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat