Atribuită Cumpărare directă

Fizioterapie - Terapia Laser pentru sportivele sectiei handbal senioare -Lacatus Carla-1500lei -Golanu Diana-1000lei -Marin Raissa-1500lei

Număr anunț
DA28839532
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CORONA BRASOV (CUI 40906900)
Furnizor / câștigător
KINETO MEDICAL CARE S.R.L. (CUI 40690260)
Cod CPV
85142100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat