Atribuită Cumpărare directă

Servicii Fiziotereapie - Terapia Tecar pentru sportivele clubului-sectia handbal senioare: -Dumitrascu Alexandra-1500lei -Moraru Patricia-1500lei

Număr anunț
DA28839489
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CORONA BRASOV (CUI 40906900)
Furnizor / câștigător
KINETO MEDICAL CARE S.R.L. (CUI 40690260)
Cod CPV
85142100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat