Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea si montare copertina in suprafata de 15 mp.

Număr anunț
DA28770591
Autoritate contractantă
COMUNA GURA VITIOAREI (PRIMARIA) (CUI 2843965)
Furnizor / câștigător
METALDESIGN MLA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43487423)
Cod CPV
45223100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat