Atribuită Cumpărare directă

NTOCMIRE DOCUMENTATIE PENTRU INSCRIERE LA BIROUL DE CARTE FUNCIARA A DRUMURILOR APARTINAND DOMENIULUI PUBLIC. LA PRETUL POSTAT, NU SE MAI ADAUGA T.V.A.- strada 8 Martie, Valenii de Munte,judetul Prahova

Număr anunț
DA28827978
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Furnizor / câștigător
IVAN N. GHEORGHE (CUI 20557449)
Cod CPV
71355200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat