Atribuită Cumpărare directă

INTOCMIRE DOCUMENTATIE PENTRU INSCRIERE LA BIROUL DE CARTE FUNCIARA, strada Doctor Istrate, Valenii de Munte, judetul Prahova.

Număr anunț
DA28791097
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Furnizor / câștigător
IVAN N. GHEORGHE (CUI 20557449)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat