Atribuită Cumpărare directă

1.ASISTENTA SI CONSULTANTA IN ELABORAREA DOCUMENTATIEI DE ATRIBUIRE: -elaborarea notelor justificative, documentatiilor de atribuire (fisa de date a achizitiei, formulare, propuneri de clauze contractuale,DUAE); -gestiunea relatiei cu SEAP,dupa caz; -consultanta si/in elaborarea raspunsurilor la solicitarile de clarificari adresate de potentiali ofertanti; 2. ASISTENTA SI CONSULTANTA IN DERULAREA PROCEDURII DE ATRIBUIRE -asistenta si consultanta pe parcursul sedintei de deschidere a ofertelor; -asistenta si consultanta in elaborarea proceselor verbale ale sedintelor de deschidere a ofertelor, proceselor verbale ale sedintelor comisiei de evaluare, raportului procedurii si comunicarilor de rezultat. 3.SERVICII EVALUARE OFERTE: -participarea in calitate de expert cooptat a unei persoane din cadrul societatii noastre ce detine competentele necesare pentru analizarea aspectelor juridice ale documentelor prezentate atat in categoria documentelor de calificare/DUAE a propunerilor de clauze contractuale, a diferitor alte aspecte ale ofertelor prezentate raportate la prevederile legale in materia achizitiilor publice in vigoare(exceptand propunerile tehnice si financiare); - elaborare propuneri solicitari de clarificari, dupa caz; - intocmire raport de specialitate

Număr anunț
DA28878895
Autoritate contractantă
COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
Furnizor / câștigător
ZOMBIX PPK S.R.L. (CUI 43454191)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat