Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere elemente specifice competiție de bike trial pentru amenajarea traseului Campionatelor Nationale de Bike Trial conform standardelor prevazute de Uniunea Ciclista Internationala

Număr anunț
DA28837304
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CICLISM (CUI 4193001)
Furnizor / câștigător
MRH TRANS S.R.L. (CUI 34274205)
Cod CPV
92620000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.403 RON
Valoare atribuită
8.403 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.403 RON

din 8.403 RON estimat