Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cosire a vegetației pe domeniul public al Comunei Beceni, de-a lungul DJ 203 K, pe o suprafața de 25514 mp.

Număr anunț
DA28671235
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
ISAC ADRIAN CONCEPT S.R.L. (CUI 43415443)
Cod CPV
77310000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.592 RON
Valoare atribuită
4.592 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.592 RON

din 4.592 RON estimat