Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta solicita servicii ce constau în asigurarea jocurilor de lumini pentru organizarea Concurssului Național de Salsa și Bachata in perioada 18-19 septembrie 2021 care sa contina 2 buc Mouvehrad, proiectoare, grina aluminiucu dimensiunea de minim 7 m pe 4,5 m dotata cu macara si personal calificat in montarea echipamentului

Număr anunț
DA28755634
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL PITESTI (CUI 4122256)
Furnizor / câștigător
EXPERT SOUND & LIGHTS SRL (CUI 14556724)
Cod CPV
92320000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat