Atribuită
Cumpărare directă
ERVICII CADASTRU NUMAR DE REFERINTA: 01 PRET DE CATALOG: 800,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 71354300-7 Servicii de cadastru (Rev.2) DESCRIERE: SERVICII CADASTRU, Conform referat nr. 3744/06.09.2021,1) intocmire cadastru pentru izlaz tarla 10, parcela 70si tarla 12, parcela 74, in total suprafata de 9,5598ha,care se regasec la poz. 16din Anexa cu izlaz pe TP. si vecinatati , Anexa nr. la Ordinul nr. 125/19.03.2019; 2) Dezmembrarea suprafetei de 500mp din tarla 10, parcela 70, tarla 12, parcela 74, conform Plan de delimitare izlaz, UAT Movilita , extras din Anexa 9, Legea 165/2013.
- Număr anunț
- DA28755962
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA (CUI 4364810)
- Furnizor / câștigător
- DINICA D. MARIAN (CUI 27999251)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.