Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DIRIGENTIE DE SANTIER – REFACERE CULEE POD IN URMA CALAMITATILOR DIN IULIE 2020 IN COMUNA TURNU RUIENI conform legislatie in vigoare conform oferta depusa

Număr anunț
DA28802275
Autoritate contractantă
COMUNA TURNU RUIENI (CONSILIUL LOCAL TURNU RUIENI) (CUI 3227289)
Furnizor / câștigător
AKADISCO STUDIOS SRL (CUI 15590457)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat