Atribuită
Cumpărare directă
Panouri fotovoltaice JA Solar JAM60S20 340 W /MR eficienta modul 20.5 % - 9 buc Invertor Victron MultiPlus-II 48/3000/35-32 - 1 buc Regulator incarcare Victron BlueSolar MPPT 150/60-Tr - 1 buc Structura montaj monting systems - 1 buc Cofret Ac/ Dc (sigurante, protectii) - 1 set Acumulatori ultracell 200 ah / 12 v - 8 buc Conectica (cabluri , papuci , conectori, material marunt ) - 1 set Transport - 1 set Montaj - 1 set. Balta Grozavescu
- Număr anunț
- DA28832925
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUPERCENII NOI (CUI 5001880)
- Furnizor / câștigător
- DECSOLAR TEAM ENERGY S.R.L. (CUI 43246220)
- Cod CPV
- 09331200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.915 RON
- Valoare atribuită
- 31.915 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.