Atribuită
Cumpărare directă
Invertor cu charger 24V 5000W Victron Energy MultiPlus 24/5000/120-100 - 1 buc Puterea AC la 25 ° C (VA) 5000;Puterea maximă (W) 10000; Tensiunea de intrare AC (V) 187-265; Tensiunea de ieșire AC (V) 230; Tensiunea de intrare (V DC) 19 - 33; Curent de incarcare de la retea (A) 120; Eficienta max. (%) 94; Sinusoida pura; GARANTIE 5 ANI Invertor cu charger 12V 3000W Victron Energy MultiPlus 12/3000/120-16 - 1 buc Puterea AC la 25 ° C (VA) 3000; Puterea maximă (W) 6000; Tensiune de intrare AC (V) 187-265; Tensiunea de ieșire AC (V) 230; Tensiunea de intrare (V DC) 9,5- 17; Curent de incarcare de la retea (A) 120; Eficienta max. (%) 93; Sinusoida pura GARANTIE 5 AN
- Număr anunț
- DA28796738
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
- Furnizor / câștigător
- DECSOLAR TEAM ENERGY S.R.L. (CUI 43246220)
- Cod CPV
- 31155000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.094 RON
- Valoare atribuită
- 16.094 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.