Atribuită Cumpărare directă

Masaca Chirurgicala clasa I, TIP II R medical, , trei pliuri, trei straturi , si elastic, eficienta filtrare >98%, produse cu certificare CE, ISO, raport testare calitate, culoare albastru/verde, 77.700 bucati x 0,24 lei. Mod de ambalare :50 buc / cut .

Număr anunț
DA28823826
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
Furnizor / câștigător
PHARMA CARE S.R.L. (CUI 44127538)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.648 RON
Valoare atribuită
18.648 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.648 RON

din 18.648 RON estimat