Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE SANITARE. Continut: Denumire Cantitate MANUSI NITRIL PLATINUM ALBE M 59 MANUSI NITRIL NEPUDRATE AK - S 9 HALAT PROTECTIE IMPERMEABIL ESA – 10buc 9 DESDERMAN CARE (SOLUTIE) 1L 76 BOTOSI PROTECTIE BLUETECH - 100buc 25 BONETE PROTECTIE BLUETECH - 100buc 13 ACHIZITIE CONFORM OFERTA DE PRET NR. : CM 155754/09.09.2021 INREGISTRATA LA SEDIUL AUTORITATII CONTRACTANTE SUB NR. : 8690/09.09.2021.

Număr anunț
DA28731087
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SLATINA (CUI 19836326)
Furnizor / câștigător
DENTEX TRADING SRL (CUI 16293888)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.276 RON
Valoare atribuită
7.276 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.276 RON

din 7.276 RON estimat