Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare obligatorie tip RCA - EUROINS, pentru microbuz VW tip Crafter, nr. inmatriculare DJ12NJN, numar de identificare WVIZZZ2EZG6020476, an fabricatie 2015, valabilitate 15.09.2020 – 14.09.2021.

Număr anunț
DA28747521
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
RITTER.RO - BROKER DE ASIGURARE S.R.L. (CUI 26782334)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.233 RON
Valoare atribuită
1.233 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.233 RON

din 1.233 RON estimat