Atribuită
Cumpărare directă
Achiziția serviciilor de reparații la autoturismul VW POLO (S.S.WVWZZZ9NZ9Y091110), constând în înlocuirea: Arc față – 2 buc.; Kit flanșă amortizor față – 2 buc.; Amortizor față – 2 buc.; Bielete + cap bară stg/dr – 2 buc.; Bieletă antiruliu față – 2 buc.; Bucșă bară spate stg/dr – 2 buc, conform ofertei transmise Garanţie: Conform legislației în vigoare.
- Număr anunț
- DA28851267
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- AUTOROM SERV SRL (CUI 7874490)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.449 RON
- Valoare atribuită
- 2.449 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.