Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie, deratizare si de dezinsectie in spatiile din cadrul scolilor si gradinitelor din comuna Poduri, judetul Bacau

Număr anunț
DA28688791
Autoritate contractantă
COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
Furnizor / câștigător
PINTEA N. MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 44351798)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat