Atribuită
Cumpărare directă
Detergent pardoseli ASEVI 1L portocala Buc 10 9,58 Clor ACE 1L DCN Buc 10 3,92 Detergent geam RIVEX pulverizator CLEAR-750ml Buc 10 6,12 Detergent parchet Rivex 1.25L Buc 10 11,20 Domestos solutie WC lichid CLASSIC 750ml Buc 8 5,69 CIF CREAM solutie universala 750ml ALB Buc 10 7,67 Detergent rufe Bonux manual 400gr pret/cutie 400gr Buc 4 2,11 Lavete microfibra universala HYG 1/SET Buc 30 2,83 Burete vase metalic Zorex Buc 20 0,94 Manusi menaj ZOREX GLO, M/L/XL/S galbene PEREC 15 1,80 Sapun lichid Avalino -5L Buc 2 8,87 Sapun lichid MITIA -1L Buc 10 7,64 Hartie igienica PERFEX 10/SET18M 3str. Set 10 5,31 Prosop hartie rola 640gr 100m PAPELINO 2str.23X22cm 330foi GLO 100m ROLA 15 7,48 Mop bumbac 280gr. dcn Buc 10 5,24 Matura Europa Tamira cu peri scurti Buc 10 3,31 Coada lemn natur 110cm GLO Buc 10 2,27 Faras ortopedic Eiffel Dcn Buc 10 7,16
- Număr anunț
- DA28708496
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala ,,Nicolae Velea (CUI 28866059)
- Furnizor / câștigător
- HORUS CENTER SRL (CUI 15744890)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.